fbpx

Export Manager

OneDayMore Sp. z o.o. Sp. k.

Nie od dziś wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia: ma za zadanie dostarczyć energii i zwyczajnie mówiąc dać moc do działania. Firma OneDayMore sp. z o.o. dostarcza m.in. produkty, które na śniadanie sprawdzą się idealnie 😉

A że nie tylko w Polsce panuje wyżej wspomniane przekonanie to firma postanowiła obdarzyć swoim produktem również rynek zagraniczny – w związku z tym potrzebny jest Export Manager – który szturmem weźmie śniadaniowy rynek Europy Zachodniej

Jeżeli jesteś osobą zadaniową i niebojącą się wyzwań to sprawdź dalej czego potrzebujesz, żeby ten rynek śniadaniowy podbijać 😉

Przeczytaj

Najważniejsze zalety oferty pracy

Wymagania

Zobacz, czego potrzeba, żebyś poradził sobie z zadaniami, jakie czekają na tym stanowisku:

  • Mieszkasz w Poznaniu lub jesteś gotowy być w Poznaniu 3-4 dni w tygodniu (pozostałe dni w formie Home Office)?
  • Znasz branżę FMCG i współpracujesz z sieciami nowoczesnymi działającymi na rynkach Europy Zachodniej i Europy Południowej?
  • Masz doświadczenie w sprzedaży eksportowej na rynkach: niemieckim, francuskim i brytyjskim?
  • Masz wyższe wykształcenie pasujące do wymienionych kierunków: zarządzanie i marketing, stosunki międzynarodowe towaroznawstwo, technologie żywności i żywienia?
  • Nie masz problemu w prowadzeniu rozmów w języku angielskim i/lub niemieckim?

Fantastycznie – APLIKUJ!

Zadania

Na zadania Menadżera ds. Eksportu składają się:

  • Rozwój bazy klientów na rynkach eksportowych,
    • Pozyskiwanie partnerów lokalnych,
    • Aktywne poszukiwanie klientów,
    • Identyfikacja rynkowa potencjalnych klientów,
  • Udział w negocjowaniu umów i ofert handlowych,
  • Rozwój sklepu internetowego dla rynków zagranicznych,
  • Współudział w tworzeniu kampanii marketingowych,
  • Udział w wydarzeniach branżowych, zarówno jako uczestnik , jak i jako wystawca.

Od firmy otrzymasz w zamian

  • 1

    Pewność zatrudnienia związaną z umową o pracę i konkurencyjnym wynagrodzeniem podstawowym

  • 2

    Konkurencyjne wynagrodzenia prowizyjnego,

  • 3

    Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego,

  • 4

    Swobodną atmosferę w firmie i spotkania integracyjne,

  • 5

    Zniżki na firmowe, zdrowe, produkty,

  • 6

    Darmowe śniadania – żeby sprzedawać produkt, musisz go dobrze poznać 😉

Jeżeli czujesz, że jest to praca stworzona dla Ciebie, dołączyć do naszego zespołu oraz rozwijać z nami rynek to nie czekaj i wyślij swoje CV.

Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojej aplikacji (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/5cQmFpRepM4"