fbpx

Doradca Techniczno-Handlowy

Relopack Solutions Sp. z o.o. Sp.k.

Rynek produkcji przemysłowej pęka w szwach, a wszystkie firmy z tego działu mają jedną wspólną cechę – wysyłają zarówno swoje produkty do klientów, jak i swoje maszyny i urządzenia pomiędzy siedzibami w różnych miejscach na świecie. To tutaj właśnie powstała nasza firma Relopack Solutions – zajmujemy się pakowaniem przemysłowym i relokacjami wszystkiego co nietypowe a nierzadko są to rzeczy wielkogabarytowe. Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego, która wesprze nas w opiece nad klientami potrzebującymi naszych usług. Potrzebujemy osoby charyzmatycznej lubiącej samodzielnie układać sobie czas pracy, jak również lubiącej ciągły kontakt z ogromnymi firmami przemysłowymi.

Jeśli to wszystko zainteresowało Cię na tyle, że już szukasz przycisku aplikuj – to czytaj dalej, bo naprawdę warto!

Na tym odpowiedzialnym i kluczowym stanowisku powierzymy Ci następujące zadania:

  • Pozyskiwanie klientów i tworzenie długotrwałych relacji
  • Opieka nad całym procesem usługowym i bycie w stałym kontakcie z klientem
  • Przygotowywanie ofert i wycen danych usług
  • Analiza przeprowadzonych procesów i ich usprawnianie
  • Stały kontakt z siedzibą w Poznaniu i doskonalenie się w branży

Aby do nas dołączyć musisz posiadać pewne niezbędne cechy, które ogromnie cenimy, takie jak:

  • Wykształcenie w kierunkach techniczno-logistycznych
  • Umiejętność obcowania w nomenklaturze przemysłowo-technicznej
  • Doświadczenie w naszej lub pochodnej branży (np. transport Cargo i opieka nad klientem przemysłowym)
  • Samodzielność w pracy i mocna samodyscyplina
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne do rozmów z klientami obracającymi ogromnymi środkami
  • Znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) w stopniu komunikatywnym

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Oczywiście bardzo dobre wynagrodzenie w systemie podstawa (dla spokoju ducha) plus prowizja (do odkładania na wszelkie marzenia)
  • Narzędzia do pracy a w tym samochód, laptop i telefon
  • Brak mocnych struktur – z szefem pogadasz tak samo przy kawie jak z innymi kolegami z pracy
  • 100% szkolenie w pierwszym miesiącu obejmujące specyfikę branży – odbywa się ono w Poznaniu (pełne opłaty za zakwaterowanie miesięczne)
  • Możliwość podjęcia współpracy na umowę o prace lub B2B
  • Międzynarodowe doświadczenia i wyzwania
  • Samodzielne stanowisko z własnym biurem
  • Wszelkie ubezpieczenia zdrowotne

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/rqd1e-vbPXQ"