fbpx

Doradca Techniczno – Handlowy

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.

Na skuteczną sprzedaż i osiąganie wyników składa się praca całego zespołu w firmie. Współpraca działu handlowego m.in. z marketingiem, inżynierami ds. technicznych, czy też call-center powinna opierać się na klarownej komunikacji zorientowanej na wspólny cel. Wraz z firmą Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k. (wyróżnienie tytułem Solidny Pracodawca 2020 r. i 2021 r.) poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Techniczno – Handlowego, która pomoże nam w poszerzaniu zasięgu naszej firmy, tworzeniu sieci kontaktów oraz promowaniu ekologicznych rozwiązań na miarę dbania o wspólne środowisko.

Zainteresowany?

Świetnie! Jeżeli chcesz się rozwijać w obszarze sprzedaży oraz pomagać w budowaniu zaufanej bazy klientów w drodze o dobro planety, a przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Kontakt z klientami wstępnie zainteresowanymi, do których kontakt otrzymujesz z wewnętrznego działu telemarketingu – zapewniamy część spotkań umówionych z góry
  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów – liczymy na podjęcie inicjatywy w ramach tworzenia własnej sieci kontaktów
  • Zgłębianie swojego regionu w celu promowania zielonej energii
  • Rozwijanie swoich umiejętności i bycie na bieżąco z tematyką produktu z oferty
  • Współpraca z innymi działami firmy – oni pozyskują dla Ciebie klientów – Ty realizujesz cele sprzedażowe, co przekłada się na wyniki ważne dla całego zespołu
  • Nie musisz mieć doświadczenia w branży fotowoltaicznej – ważne, żebyś był zaangażowany do zdobycia wiedzy w tym zakresie

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży
  • Jesteś osobą pewną siebie, która z łatwością nawiązuje kontakt
  • Potrafisz rozmawiać oraz dostosować się do różnego rodzaju klienta
  • Nie boisz się wyzwań, podejmowania inicjatywy w budowaniu własnej sieci zaufanych i co ważne, zadowolonych klientów
  • Rozumiesz rolę współpracy poszczególnych działów w firmie i jej wpływ na efektywność i koordynację działań
  • Jesteś zafascynowany ludźmi i bezpośredni w kontakcie
  • Chcesz dołożyć swoją cegiełkę do poprawy ekosystemu naszej planety

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Bardzo korzystne wynagrodzenie stałe plus prowizja z Twoich kontaktów bez górnego limitu (oznacza to bezpieczeństwo jak i motywacje do rozwijania bez granic swoich relacji z siecią klientów)
  • Samochód i telefon (także do użytku prywatnego)
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B (zależnie od Twoich potrzeb)
  • Dostęp do oddziałów, w których możesz pozyskać wszelkie potrzebne materiały
  • Możliwość pracy w firmie o przemyślanej kulturze organizacyjnej dbającej o transparentność w komunikacji
  • Świadomość bezpośredniego przyczynienia się do poprawy jakości klimatu

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami rynek fotowoltaiczny to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/d0Bj68qfASs"