fbpx

Handlowiec D2D Fotowoltaika od zaraz Łódź

Invest Solar

Jeśli masz doświadczenie w systemie sprzedaży door to door (warunek konieczny) lub/i w fotowoltaice to możesz znaleźć nową pracę już w 48 godzin.
Pomagać ludziom obniżać rachunki za prąd to nasza misja, bo kto zna kogoś, kto może powiedzieć – „Rachunki za prąd? Co roku niższe, w zasadzie nie odczuwam tego w domowym budżecie – groszowa sprawa” – jeśli jakimś cudem znasz takie osoby, to odpowiedź jest prosta – same produkują sobie prąd. Jesteśmy szczególnie dumni jeśli to my im pomogliśmy. Nasza misja nie jest jeszcze skończona i jest jeszcze dużo do zrobienia.
Fotowoltaika szturmem wdarła się na dachy Polaków. Rosnące ceny prądu i sprzyjające okoliczności (dofinansowania do instalacji, możliwość rozbicia płatności na raty) spowodowały, że rynek rozkwitł. Często ludzie nie są jeszcze świadomi, że inwestowanie w energię jest najlepszą inwestycją pozwalającą wiele zyskać. Dotarcie do ludzi bezpośrednio w ich domach jest łatwiejsze i przynosi szybszy efekt niż dzwonienie i wysyłanie maili, wystarczy zrobić pierwszy krok i ruszyć w teren pomóc nam realizować naszą misję.
Szukamy osoby, która:
• Sprzedaje, sprzedawała i jest gotowa sprzedawać w systemie d2d (door to door) – czasem najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze – wystarczy zapukać do drzwi i porozmawiać – z czasem ludzie sami zaczną Cię polecać. (**Warunek konieczny**)
• Działała w branży fotowoltaiki (duży atut)
• Chce rozwinąć się w sprzedaży bezpośredniej
• Odnajdzie się w sprzedaży B2C, B2B, D2D (door to door)
• Jest gotowa pomagać nowym klientom i zdobywać z nami kolejne rynki
• Może opisać się przymiotnikami: zdeterminowana, uparta, konsekwentna, odważna, lubiąca wyzwania, nie posiadająca barier i oporów przed kontaktem z klientem
• Jest nastawiona na rozwój swoich umiejętności i poprawę swoich finansów 😉
Działamy od wielu lat na rynku fotowoltaiki i mamy sprawdzone metody jak pokazać ludziom dlaczego fotowoltaika to dla nich najlepsza inwestycja i chętnie pokażemy Ci jak to zrobić.
Jeśli uznajesz, że jesteś taką osobą, zobacz, jakie zadania czekają na Ciebie jako naszego Handlowca:
• Odbywanie wizyt w systemie Door to Door
• Sprzedaż rozwiązań fotowoltaicznych klientom indywidualnym i firmom
• Pozyskiwanie partnerów do współpracy (np. firmy instalujące pompy ciepła i inne rozwiązania)
• Organizacja swojej pracy – po tym jak pokażemy Ci jak skutecznie sprzedawać stajesz się kapitanem swojego okrętu i sam organizujesz swoją pracę
Praca jest wymagająca i nie jest dla każdego. Dlatego w zamian będzie dobrze wynagrodzony.
• Rozumiemy, że narzędzia do pracy są niezbędne: telefon, laptop i samochód służbowy – po podpisaniu umowy wracasz do domu uzbrojony w te narzędzia
• Sam wybierasz formę umowy: Umowę o pracę lub kontrakt
• Na starcie pracujemy nad Twoją wiedzą i umiejętnościami  otrzymujesz od nas profesjonalne szkolenia realizowane przez jednego z najlepszych trenerów sprzedaży
• Wsparcie w postaci poukładanego procesu sprzedaży krok po kroku, bez skryptów – wyłącznie wskazówki, które będą wsparciem w Twojej sprzedaży i pokażą Ci jak przekuć wdzięczność klientów w Twoje wynagrodzenie
• Inne benefity, o których dowiesz się na spotkaniu
Jeśli to czytasz, to znaczy że coś w ogłoszeniu Cię zaciekawiło – ciekawość to klucz, otwiera wiele drzwi. Nikt jednak nie wie dokąd go one zaprowadzą, dopóki nie pociągnie za klamkę. Pierwszym kluczem jest podesłanie CV jeśli masz doświadczenie w D2D lub fotowoltaice, to kontakt z nami pozwoli Ci sprawdzić, czy znajdziemy wspólny grunt do współpracy.
Wyślij CV. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin od momentu, gdy je otrzymamy – z wyłączeniem weekendów, bo kiedyś trzeba odpocząć 😉