fbpx

Energetyczny Przedstawiciel

PlatinumSol

Przedstawiciel Handlowy na region Wielkopolski.

Jeśli zapytać sprzedawcę jaka sytuacja jest dla niego idealna to na 100% odpowie: „Najlepiej to jak klient wie czego chce i do tego jest bardzo mocno zainteresowany produktem”. Branża fotowoltaiki to najlepiej rozwijająca się część rynku OZE „pod słońcem” w Polsce i to właśnie produkty z tej kategorii są „wschodzącymi gwiazdami”, których wszyscy poszukują. W związku z tym szukamy najjaśniejszej gwiazdy na niebie, żeby zaproponować mu/jej pracę jako Przedstawiciel Handlowy na region Wielkopolski.

Każdy z nas chce, żeby nasza planeta była coraz zdrowsza, poza tym miło widzieć, że z miesiąca na miesiąc rachunek za „zieloną” energie wynosi 15 zł – 20 zł (0 zł za energię, pozostaje jedynie opłata za przyłącze). To właśnie te argumenty powodują, że branża fotowoltaiczna notuje coraz większy wzrost popularności. Jak widzisz rynek jest gotowy a my czekamy na Ciebie żebyś pomógł nam w szerzeniu tej informacji, tworzeniu bazy klientów i dopilnowaniu, żeby region Wielkopolski rósł w ekologicznie czystą siłę.

Wymagania

Gwiazd na niebie jest wiele i zostaniesz kolejną gwiazdą naszego zespołu, jeśli:

– Masz doświadczenie w sprzedaży (najlepiej w kategoriach D2D) – przynajmniej 1 rok

– Jesteś kreatywną i pełną pomysłów osobą

– Posługujesz się płynnie w programie Excel

– Jesteś osobą swobodną w kontaktach z klientem i potrafisz odczytać potrzeby rozmówcy

– Posiadasz gotowość do rozwoju zarówno w dziedzinie sprzedaży jak i w innych

– Nie boisz się wyzwań i budowania własnej sieci zaufanych i zadowolonych klientów

– Nie musisz mieć doświadczenia w branży fotowoltaicznej (choć jest ono mile widziane); ważne, żebyś mając/nie mając doświadczenia miał umiejętność szybkiego uczenia się

– Jesteś zainteresowany pracą w firmie sprawiającej, że nasza Ziemia staję się coraz lepszym miejscem do życia

Benefity

W zamian za dołączenie do naszego zespołu ku „świetlanej” przyszłości otrzymasz od nas:

– Pełne wynagrodzenie podstawowe jak i nieograniczona prowizja z Twoich kontraktów (oznacza to bezpieczeństwo jak i motywacje do rozwijania bez granic swoich relacji z siecią klientów)

– Służbowy telefon jak i możliwe auto (aby być w stałym kontakcie z klientami)

– Interesujący pakiet szkoleń firmowych z działu fotowoltaiki i samej sprzedaży (dla pełnej pewności siebie w rozmowie z klientem)

– Możliwość pracy z każdego zakątka Wielkopolski

– Możliwość współtworzenia zespołu i przekazywanie im swojego doświadczenia (pracujesz we własnoręcznie stworzonej atmosferze)

– Świadomość bezpośredniego przyczynienia się do poprawy jakości klimatu (by można było oddychać pełną dumy i świeżego powietrza piersią)

– Umowę do wyboru o pracę lub B2B

– Możliwość wzięcia pakietu Medicover, OK system i ubezpieczeń grupowych

– Praca w 10-letniej ogólnopolskiej i stabilnej firmie, zatrudniającej ponad 40 osób na stałych umowach

Zadania

Zadania na tym stanowisku są „jasne jak słońce” a są to:

– Pozyskiwanie własnych klientów i sprzedaż na własne konto

– Nawiązywanie długoterminowych i wartościowych relacji prowadzących do poleceń Ciebie jako najlepszego przedstawiciela

– Rozwijanie swoich umiejętności i bycie na bieżąco z tematyką produktu z oferty

– Współpraca z działem call center

– Zgłębianie swojego regionu

– Nauka od innych z zespołu i współpraca z Twoim kierownikiem

Jeśli czytając to ogłoszenie w głowie miałeś już plan na to jak stworzysz swoją sieć klientów i czujesz się na siłach by spełnić oczekiwania to właśnie Ciebie szukamy. Napisz do nas i wyślij swoje CV. Przejrzymy Twoje kwalifikacje i rozpatrzymy kandydaturę a odpowiedź otrzymasz od nas do 72h od otrzymania wiadomości z pominięciem dni wolnych od pracy. Dołącz do naszego zespołu i razem stwórzmy lepsze i jasne jutro.

string(28) "https://youtu.be/rqd1e-vbPXQ"