fbpx

Fotowoltaika inna niż wszystkie inne

Sun Family

Firm fotowoltaicznych na rynku jest w tej chwili cała masa, produkt na pierwszy rzut wydaje się taki sam, tak samo jak sposób dotarcia do klientów – diabeł tkwi w szczegółach.

Wyróżniają nas 3 rzeczy produkt, sposób pracy z klientami i warunki jakie tworzymy handlowcom.

– Wierzymy, że jakość pamięta się dłużej niż cenę – jesteśmy generalnym partnerem firmy Selfa – polskiego producenta modułów fotowoltaicznych. Jesteśmy pewni jakości produktów, które oferujemy i mamy feedback od zadowolonych klientów.

– Nasi handlowcy bardzo cenią sobie nasz sposób pracy: Jako nasz handlowiec spotykasz się z klientami umówionymi przez call center; nie sprzedajesz, a jedynie sprawdzasz, czy klient może kupić – odwrócony model sprzedaży – pomyśl: ktoś sprawdza, czy się nadajesz jako klient. Jak reagujesz, gdy usłyszysz „Tak, spełnia Pani kryteria do projektu…?”

– Handlowcy nie martwią się kosztami prowadzenia działalności – system jest zaprojektowany w taki sposób, że odbywając spotkania ma się solidną podstawę – nie mamy złudzeń, że to co ciągnie ludzi do fotowoltaiki to wysokie zarobki dlatego dostajesz wszelkie możliwe wsparcie, żeby umożliwić Ci wypracowanie takich zarobków jakie Cię interesują.

Auto, pakiet zdrowotny, płatny urlop, 3 miesięczny pas startowy – pracujesz z wdrożeniowcem lub doświadczonym audytorem.

Dostajesz gwarancję zarobków (1 miesiąc – 6000zł 2 miesiąc 7000 zł 3 miesiąc 8000zł netto) w zamian są postawione przed Tobą określone oczekiwania:

Pierwszą granicą wejścia jest minimum 1,5 roku w sprzedaży bezpośredniej – szukamy orłów sprzedaży bezpośredniej, czyli ludzi, którzy jeździli do klientów indywidualnych na spotkania (pracowałeś w branży ubezpieczeniowej, nieruchomości lub po prostu sprzedawałeś produkty np na prezentacjach domowych). Jest to warunek konieczny i nie negocjowalny.

Szukamy ludzi zmotywowanych i zdeterminowanych

Mających lub chcących rozwinąć się w sprzedaży bezpośredniej, którzy od siedzenia przy biurku wolą pracę w terenie

Posiadających rozwinięte zdolności interpersonalne i potrafiących sprzedawać. Szukamy hunterów, łowców, którzy rozumieją co to znaczy zarabiać na dobrej sprzedaży

Prawo jazdy kat. B

Nastawienie na rozwój swoich umiejętności i poprawę swoich finansów. 😉

Co dostajesz od nas:

– Wszystkie niezbędne narzędzia pracy telefon, tablet, drukarka, samochód

– Dobre wynagrodzenie składające się z wielu składników – jest podstawa, prowizja, premie, system poleceń, jest też gwarancja zarobku w pierwszym miesiącu wynosząca 6000, w drugim 7000, w trzecim 8000 zł netto.

– Mocne wsparcie sprzedaży (program słoneczne wsparcie, umowa z polską firmą produkującą ogniwa fotowoltaiczne – Selfa, szkolenia wstępne, szkolenia produktowe, sprzedażowe, sprawdzony model sprzedaży, program poleceń, który jest dodatkowym sposobem na zarabianie

– Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny

– Pakiet zdrowotny

– Płatny urlop

– Szkolenia wprowadzające w tematykę OZE,

– Wsparcie wewnętrznego Działu Wsparcia Sprzedaży w umawianiu spotkań – większość Twoich spotkań jest umawiana właśnie przez nich

– Wsparcie merytoryczne doświadczonego managera – są to osoby, które jakiś czas temu odpowiedziały na takie samo ogłoszenie

– Spotkania integracyjne (bo nie samą pracą człowiek żyje)

– Możliwość szybkiego awansu i budowania własnego zespołu sprzedażowego.

Jeśli uznajesz, że jesteś taką osobą, zobacz, jakie zadania czekają na Ciebie jako Doradca – audytor ds. fotowoltaiki:

– kwalifikowanie klientów do programu „słoneczne wsparcie”

– Przeprowadzanie audytów technicznych u klientów,

– Dobór rozwiązań odpowiednich do potrzeb klienta,

– Aktywne pozyskiwanie klientów.

Jeśli to czytasz, to znaczy że coś w ogłoszeniu Cię zaciekawiło –
ciekawość to klucz, otwiera wiele drzwi. Nikt jednak nie wie dokąd go
one zaprowadzą, dopóki nie pociągnie za klamkę. Pierwszym kluczem jest
podesłanie CV jeśli masz doświadczenie w D2D lub sprzedaży, to kontakt z
nami pozwoli Ci sprawdzić, czy znajdziemy wspólny grunt do współpracy.

Wyślij CV. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 72 godzin od momentu, gdy je
otrzymamy – nie wierzysz? Sprawdź nas 😉