fbpx

Key Account Manager

Help Hero Sp. z o.o.

Kwestie finansowe nierzadko stają się tematem, który spędza sen z powiek, dlatego ważne jest, aby mieć obok siebie ekspertów, którzy zawsze służą profesjonalną pomocą. Chcesz odzyskać zwrot prowizji bankowej, odfrankować kredyt czy odbudować stabilność finansową? Dla nas to nie jest problem!

Misją firmy Help Hero Sp. z o.o. jest odczarowanie świata prawnego, tak aby był on przejrzysty, dostępny oraz zrozumiały dla każdej osoby przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii.

Dlatego właśnie poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager do pracy na terenie Warszawy i okolic, która pomoże nam nawiązać relacje z pośrednikami finansowymi posiadającymi klientów potrzebujących naszej pomocy. To właśnie TY możesz dołączyć do naszego zespołu rozbudowując sieć kontaktów, poszerzając zasięg działania naszej firmy oraz aktywnie uczestnicząc w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań.

Jeżeli zainteresowało Cię powyższe stanowisko, czujesz wewnętrznie, że jest to praca idealna dla Ciebie to nie zastanawiaj się i sprawdź co jest dalej!

Zadania, które czekają na Key Account Managaera to:

  • Pozyskiwanie nowych pośredników oraz tworzenie sieci sprzedaży
  • Nawiązywanie długoterminowych relacji z pośrednikami finansowym oraz działania pozwalające na najlepsze zrozumienie specyfiki procesu
  • Budowanie zaufania do firmy oraz oferowanych produktów
  • Tworzenie oraz podtrzymywanie dobrego imienia firmy
  • Wychodzenie poza schematy i tworzenie nowych rozwiązań usprawniających działania

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Doświadczenie sprzedażowe w zakresie działu finansowego/prawnego
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne z pośrednikami finansowymi
  • Umiejętność pozyskiwania kontaktów i budowania zaufanej sieci pośredników
  • Gotowość do ciągłego poszerzania swojej wiedzy
  • Chęć rozwoju i pomagania klientom
  • Duży poziom zaangażowania w kontaktach z pośrednikami
  • Umiejętność dopasowania stylu rozmowy do klienta
  • Odpowiedzialna postawa i wysoki poziom samodzielności

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Bardzo korzystne wynagrodzenie stałe plus prowizja od sprzedaży bez maksymalnego progu możliwego do osiągnięcia, tak aby docenić Twoje zdolności sprzedażowe
  • Umowę B2B dla osób przedsiębiorczych
  • Potrzebne narzędzia do pracy takie jak laptop oraz telefon
  • Karta Multisport
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu i urzeczywistnianiu wizji przedsiębiorstwa dążącego do automatyzacji oraz digitalizacji  przy użyciu najnowszych technologii

Jeżeli czujesz, że jest to praca stworzona dla Ciebie, jesteś gotowy do dołączenia do naszego zespołu oraz chcesz rozwijać z nami rynek to nie czekaj i wyślij do nas swoje CV.  Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojej aplikacji (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/g_19VdRybZc"