fbpx

Kierownik Działu Rekrutacji

IPF Group S.A.

Wyobraź sobie sytuację. Sekretarka odbiera telefon – „Niestety szef jest na zebraniu, ale jeśli to pilna sprawa, to zaraz go obudzę”. Jeżeli posiadasz podobny zapał, nie czytaj tego ogłoszenia dalej. Wraz z firmą IPF Group S.A. czekamy na Kierownika Działu Rekrutacji, który sprawi, że jego zespół rekruterów będzie cieszył się z pracy nie tylko patrząc na przelew wynagrodzenia :).

Jeżeli po tym wstępie uważasz, że sprostasz temu zadaniu, sprawdź inne potrzebne wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem branży HR na podobnym stanowisku oraz w sprzedaży bezpośredniej lub call center
  • Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt oraz potrafi nawiązać relacje
  • Potrafisz określić realne cele do realizacji przez zespół i pracować według nich
  • Umiejętności personalne posiadasz na wysokim poziomie
  • Nie boisz się wyzwań i budowania własnej sieci zaufanych kandydatów
  • Posiadasz zapał do pracy i emanujesz pewnością siebie

Zadania empatycznego i zarazem ambitnego mentora obejmują:

  • Monitorowanie działań zespołu oraz jego wyników
  • Motywowanie, szkolenie i organizowanie pracy teamu
  • Reagowanie na codzienne problemy, okazanie wsparcia oraz empatycznego podejścia w zarządzaniu
  • Nauka od innych z zespołu i rozwijanie z nimi sieci zaufanych klientów
  • Ważne, żebyś miał chęci i umiejętność szybkiego uczenia się

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do HR-owego zespołu to będzie to:

  • Korzystne wynagrodzenie stałe plus prowizja zależna od działań Twojego zespołu
  • Umowa o pracę
  • Własne biurko oraz wszelkie potrzebne narzędzia do pracy
  • Rozwój kompetencji w firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Bezcenne doświadczenie w branży HR

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać wraz z zespołem dynamicznie zmieniający się rynek pracy, to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/d0Bj68qfASs"