fbpx

Kierownik działu sprzedaży (z rolą handlowca)

Meblorent

Meblorent to część dużej szwedzko – polskiej grupy TLC, która działa w branży lekkich konstrukcji stalowych (m.in. schody pod projekt, ogrodzenia budowlane, i wiele innych). Firma Meblorent działa w segmencie wynajmu mebli metalowych dedykowanych do kontenerów budowlanych (meble stanowią wyposażenie kontenera dla ludzi pracujących na budowie). Obecnie Meblorent ściśle wspólpracuje z drugą spółką grupy czyli z firmą TLC Rental, która na rynku jest bardzo znana i działa w segmencie wynajmu ogrodzeń na budowy, przenośnych toalet i innych elementów wyposażenia placu budowy (TLC Rental jest firmą, która ma w swoim portfelu posiada ponad 25% tego rynku głównie w branży budowlanej).

Do zespołu Meblorent potrzebujemy obecnie Managera sprzedaży, który jednocześnie w początkowej fazie rozwoju zespołu będzie podejmował także aktywności sprzedażowe. Obecnie w firmie pracuje 1 Handlowiec. Ambicje i potencjał rynku ze względu na wypracowaną pozycję TLC Rental i możliwość bardzo łatwego przepływu Klientów pomiędzy firmami jest ogromna i stąd w Meblorent jest bardzo duży apetyt na rozwój i zwiększanie poziomu skutecznej penetracji rynku i podnoszenia wyników sprzedażowych.

Przeczytaj

Wymagania na stanowisku

Na tym stanowisku potrzebny jest człowiek, który wie, czym jest prospekting i czym jest budowanie zespołu proaktywnych Handlowców. Jesteś bardzo dobrym Kandydatem jeżeli:

  • Masz doświadczenie w budowaniu proaktywnych zespołów sprzedażowych najlepiej w branży budowlanej lub około budowlanej (najlepiej 3-5 letnie doświadczenie)
  • Jesteś gotowy podejmować aktywności handlowe w początkowej fazie rozwoju zespołu i wiesz, na czym polega sprzedaż, spotkania z Klientami itp
  • masz doświadczenie w prowadzeniu skutecznych rekrutacji Handlowców
  • Potrafisz myśleć strategicznie, budować wizje tego, jak ma działać Twój zespół
  • Jesteś silnie zmotywowany i bardzo samodzielny – umiesz podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność
  • Masz odwagę do podejmowania ryzyka

Zadania na stanowisku

Będąc Managerem zespołu sprzedażowego w Meblorent będziesz odpowiadał za:

  • Zbudowanie strategii sprzedażowej dla firmy Meblorent
  • Zbudowanie zespołu Handlowców do realizacji Twojej strategii
  • Zarządzanie zespołem, planowanie aktywności, monitorowanie aktywności Handlowców i dbanie o realizację wyznaczonych KPI
  • Współpracę z Szefem sprzedaży TLC Rental w ramach cross sellu

Ile możesz zarobić?

Na tym stanowisku otrzymasz wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie premiowe. Obecnie wynagrodzenie dla DOBREGO managera zespołu handlowego potrafi wahać się bardzo mocno. Dlatego firma podjęła decyzję, że jest gotowa rozmawiać o każdej wysokości wynagrodzenia, która może interesować Ciebie jako Kandydata. Firma jest gotowa rozmawiać o Twoich oczekiwaniach, jeśli będą one spójne z jakością Twojej pracy i szansą na osiągnięcie celów, które są stawiane.

Oprócz wynagrodzenia podstawowego otrzymasz także wynagrodzenie prowizyjne.

Dodatkowe benefity

Oprócz wynagrodzenia, dołączając do zespołu Meblorent otrzymasz także:

  • Wybór formy zatrudnienia (B2B/Umowa o pracę)
  • Samodzielność i decyzyjność – Ty będziesz decydował o kształcie i przyszłości Twojego zespołu
  • Potrzebne narzędzia pracy – telefon, samochód, laptop itp
  • Pakiet szkoleń marketingowych i sprzedażowych

Zadanie rekrutacyjne

To stanowisko to praca dla prawdziwego Handlowca. Dlatego wysyłając swoje CV zaproponuj w wiadomości coś więcej niż “Dzień dobry, w nawiązaniu do ogłoszenia zgłaszam swoją kandydaturę. W razie pytań pozostaję do dyspozycji”. Wyobraź sobie, że piszesz tę wiadomość do Klienta i w ten sposób napisz ją wysyłając swoje CV.

Jeżeli widzisz potencjał w ofercie i chcesz dołączyć do zespołu, wyślij swoje CV. Obiecujemy, że skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 – 72h po otrzymaniu Twojej aplikacji.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny dalej?

Cały proces rekrutacyjny składa się z 12 kroków. Wysłanie aplikacji to pierwszy krok. Jeśli chcesz zobaczyć, jak może przebiegać cały dalszy proces, przeczytaj ten artykuł, w którym wszystko jest dokładnie opisane po to, żebyś w każdej chwili mógł zobaczyć, co masz już za sobą, a co jest jeszcze przed Tobą.