fbpx

Kierownik Sprzedaży sieci zewnętrznej

Platinum Financial Sp.zo.o.sp.k.

Świat finansów jest światem pełnym wyzwań. Są one ciekawe, ale też często niecodzienne i wymagające. Do manewrowania w tym skomplikowanym świecie potrzeba partnera biznesowego, który zna się na swojej pracy i na tym czego każdy klient potrzebuje. W firmie Platinum Financial działamy właśnie w taki sposób, skupiając się na relacjach i pomagając swoim partnerom biznesowym odnaleźć swoją drogę w labiryncie nomenklatury finansowego pośrednictwa. Do naszego zespołu poszukujemy Kierownika sprzedaży sieci zewnętrznej, który wspomoże nas w szerzeniu naszych możliwości i ofert w nowych regionach.

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko, chcesz mieć ciekawą pracę i pomagać klientom, a przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Na tym odpowiedzialnym, pełnym rozwoju i swobody stanowisku zadania są następujące:

  • Pozyskiwanie nowych pośredników
  • Opieka nad partnerami finansowymi
  • Przygotowywanie ofert i prezentacja możliwości współpracy z Platinum Financial
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z pośrednikami
  • Aktywizacja i ciągłe doglądanie sukcesów swoich współpracowników
  • Ciągłe poszerzanie sieci swoich kontaktów

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Doświadczenie w sektorze finansowym
  • Współpraca z pośrednikami finansowymi
  • Wiedza z branży pośrednictwa
  • Doświadczenie w nawiązywaniu relacji i w łamaniu barier
  • Oparcie swojego podejścia sprzedażowego na relacyjności i braku uprzedzeń

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Pensja stała, a do tego ciekawy, przejrzysty i bardzo korzystny system premiowy bazujący na wynikach aktywizowanych przez Ciebie pośredników
  • Ciągła możliwość powiększania premii miesięcznej poprzez zwiększanie portfela pośredników
  • Wszelkie narzędzia – telefon, komputer i samochód w pełni do użytku prywatnego
  • Świetne szkolenie sprzedażowe i produktowe
  • Pełne pakiety ubezpieczenia i opieki zdrowotnej
  • Dla aktywnych – pakiet Medicover sport

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/rqd1e-vbPXQ"