fbpx

Konsultant Inwestycyjny

TIER INVESTMENT S.A.

Wybór inwestycji szytej na miarę wymaga odpowiedniej znajomości produktu, przygotowania oraz wsparcia, szczególnie na rynku nieruchomości. Zrozumienie swojego produktu oraz potrzeb klienta stanowi niemałe wyzwanie i jest kluczowe w zdobywaniu potencjalnych inwestorów. Wraz z firmą Tier Investment S.A.poszukujemy kandydatów do zespołu, potrafiących wyjść poza schemat w myśleniu o sprzedaży. Na stanowisku Konsultanta Inwestycyjnego potrzebujemy osoby nastawionej na samorozwój oraz efektywną pracę z klientem.

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko, chcesz mieć ciekawą pracę, zdobywać klientów oraz przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Na tym odpowiedzialnym, pełnym rozwoju i swobody stanowisku zadania są następujące:

  • Badanie potrzeb klienta i jego dokładnych możliwości inwestycyjnych
  • Rozmowy telefoniczne w kontakcie z klientami zamożnymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa leadów internetowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach zarządu
  • Ciągły rozwój w branży inwestycyjnej

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Doświadczenie sprzedażowe i w obsłudze consultingowej
  • Umiejętności prowadzenia rozmów z klientami zamożnymi
  • Wykazywanie się elokwencją i inteligencją emocjonalną podczas kontaktu z inwestorami
  • Zainteresowanie tematami nieruchomości i inwestycji

Sprawdź co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Bardzo korzystne wynagrodzenie stałe plus prowizja od sprzedaży bez ograniczeń (bardzo przejrzysty system prowizyjny)
  • Dodatkowe wynagrodzenia za pozyskanie nowych inwestorów
  • Umowę o prace dla spokoju ducha
  • Możliwość opanowania rynku nieruchomości pod okiem najlepszych i najbardziej doświadczonych w temacie
  • Świetne nowe biuro w Warszawie
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb Twoich i klientów

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek medyczny to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/rqd1e-vbPXQ"