fbpx

Kosztorysant / Doradca ds. zleceń blacharsko-lakierniczych

Mercedes-Benz Garcarek

Kosztorysant w salonie Mercedes-Benz

Każdy użytkownik marki premium oczekuje, żeby jego samochód wyglądał niczym prosto z salonu nawet po mniejszej szkodzie lub wypadku drogowym. Nie ma tu znaczenia czy jest to samochód ciężarowy czy osobowy. Tutaj liczy się jeden fakt – samochód po naprawie związanej ze szkodą i opiece powypadkowej warsztatu ma wyglądać tak idealnie jak ten, który dopiero zjechał z taśmy. Taką marką jest na pewno Mercedes-Benz Garcarek. Aby zapewnić najwyższą jakość wszelkich naszych samochodów i ich długotrwałe piękno nawet po ciężkich wypadkach poszukujemy właśnie Ciebie na stanowisko Kosztorysant / Doradca ds. zleceń blacharsko-lakierniczych. Jeśli chcesz wykorzystać swoje doświadczenie i pomóc nam zapewnić najlepszą obsługę i końcowy produkt to nie przestawaj czytać a dowiesz się jeszcze więcej.

Wymagania

Twoja kandydatura na to stanowisko będzie zawsze rozpatrywana, ale najbardziej trafna będzie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w kosztorysowaniu szkód
  • Pracowałeś wcześniej na programie Audatex
  • Jesteś chętny do pracy w salonie marki premium
  • Masz doświadczenie w branży automotive (co najmniej rok)
  • Jesteś niesamowicie dokładny a jakość wykończonego produktu i zadowolenie klienta ma dla Ciebie ogromne znaczenie

Zadania

Zadania, które Ci powierzymy i jakie będziesz wykonywał to między innymi:

  • Praca w zespole wraz z innymi ekspertami z branży
  • Tworzenie kosztorysów w programie Audatex
  • Praca we współpracy z serwisem blacharsko-lakierniczym
  • Otwieranie i nadzorowanie zleceń naprawczych do serwisu blacharsko-lakierniczego
  • Ścisła współpraca z serwisem naprawczym
  • Poprawa sprawności i wyglądu wszelkich modeli samochodów Mercedes-Benz

Benefity

Jeśli uważasz, że sprostasz tym zadaniom codziennie to pamiętaj, że wraz z wykonywaną pracą przychodzą różne benefity takie jak:

  • Oczywiście wynagrodzenie (bezpieczeństwo finansowe) zarówno podstawa jak i premia od zleceń
  • Umowa o pracę (bezpieczeństwo mentalne)
  • Praca w dużej a także rodzinnej firmie marki Mercedes-Benz Garcarek
  • Firmowa odzież – a wszystko to brandowane logiem salonu
  • Spokojne godziny pracy i kontrola nad ich ilością
  • Poszerzenie swojej wiedzy z branży i uczenie się od najlepszych

Uważasz, że jesteś właściwym kandydatem? Świetnie, aplikuj! Podeślij do nas swoje CV i spodziewaj się pierwszej odpowiedzi z naszej strony już po 48 – 72h od momentu, kiedy otrzymamy Twoje CV (my również lubimy weekendy :))