fbpx

Marketing manager

TLC Group

Marketing i sprzedaż są silnik i skrzynia biegów w samochodzie – jedno bez drugiego jest w zasadzie zbędne i do niczego niepotrzebne. Dopiero razem tworzą całość, która zamontowana w samochodzie, razem z innymi podzespołami daje przyjemność i satysfakcję z jazdy.

W każdej spółce należącej do Szwedzko – Polskiej grupy TCL Group (TLC, TLC Rental, Meblorent, Nordweld) są działy sprzedaży. Zatem jest jeden z dwóch niezbędnych elementów. Potrzebny jest jeszcze ten drugi w postaci marketingu, żeby wspólnie stanowiły prawdziwy silnik, motor napędowy dla rozwoju poszczególnych spółek, podnoszenia sprzedaży i tworzenia przestrzeni dla dalszego rozwoju całej grupy.

Przeczytaj

Wymagania

Jesteś dobrym lub bardzo dobrym kandydatem, jeśli:

  • Masz co najmniej 3 – 5 letnie doświadczenie w kierowaniu działem marketingu i tworzeniu strategii marketingowych, strategii komunikacji
  • Świetnie, jeśli firmy, w których wcześniej pracowałeś działały w sektorze budowalnym lub przemysłowym i to tam budowałeś marketing
  • Wiesz, że marketing to zarówno kreacja jak i analityka – analiza danych, analiza rynków, konkurencji, grup docelowych, wnioskowanie, podejmowanie decyzji w oparciu o raporty i analizy
  • Szukasz firmy, w której nie będziesz wykonawcą cudzych poleceń tylko będziesz musiał podejmować decyzje, wdrażać te decyzje, brać za nie odpowiedzialność – miejsca, w którym otrzymasz dużą wolną rękę do działania
  • Masz zmysł estetyczny
  • Masz doświadczenie w planowaniu i organizowaniu eventów zewnętrznych (branżowych typu targi i własnych eventów firmy, które mogą pozytywny wpływ na wizerunek firmy w grupie docelowej)
  • Łączysz w sobie stratega, który myśli szeroko, egzekutora, który potrafi wymagać od ludzi i dowozi zadeklarowane wyniki i analityka, który wie, czym są dane i jak obracać się w ich świetnie

Zadania na stanowisku

Jeśli spełniasz te wymagania, zobacz, z jakimi zadaniami przyjdzie Ci się mierzyć pracując w grupie TLC:

  • Stworzenie strategii komunikacji dla całej grupy TLC Group
  • Stworzenie przy współpracy z działami sprzedaży strategii marketingowej dla poszczególnych spółek grupy i implementacja tej strategii
  • Współpraca przy tworzeniu strategii cross sellowych pomiędzy spółkami (Nordweld <-> TLC, TLC Rental <-> Meblorent)
  • Analizowanie danych rynkowych z rynków zagranicznych i szukanie sposobów na wejście na rynki zagraniczne
  • Zorganizowanie grona podwykonawców do współpracy (np. agencje SEO, Facebook Ads, Google Ads) – to co wybierzesz i monitorowanie jakości i efektywności ich pracy
  • Monitorowanie skuteczności podejmowanych działań marketingowych (określenie KPI, monitorowanie KPI i podnoszenie efektywności prowadzonych działań)
  • Zarządzanie działem grafików wewnętrznych (planowanie i koordynowanie ich pracy, wsparcie w procesie kreacji)

Propozycja dla Ciebie

Pora zająć się tym, co otrzymasz w zamian pracując na tym stanowisku:

  • 1

    Bardzo dużą swobodę w podejmowaniu decyzji i działań

  • 2

    Grupę kapitałową o ogromnym i niewykorzystanym do tej pory potencjalne marketingowym (wiemy, że może zrobić bardzo wiele, potrzebujemy kogoś, kto powie nam jak to zrobić i pomoże to zrobić)

  • 3

    Szwedzką kulturę pracy

  • 4

    Umowa o pracę – to pewne

  • 5

    System premiowy i prowizję za dowożone rezultaty

  • 6

    Możliwość pracy na miejscu (Kraków i/lub Gorlice) lub pracy hybrydowej (co najmniej tydzień w miesiącu powinien być spędzony w siedzibie firmy w Gorlicach)

  • 7

    Narzędzia do pracy: komputer, samochód, telefon – standard

  • 8

    Budżet marketingowy do Twojej dyspozycji, który zostanie z Tobą ustalony dokładnie po zatrudnieniu

  • 9

    Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • 10

    Możliwość realizacji wielu kursów, szkoleń zewnętrznych

Jeśli to co przeczytałeś brzmi jak dobre wyzwanie dla Ciebie to aplikuj na stanowisko managera marketingu w grupie TLC Group i spotkajmy się, żeby porozmawiać i sprawdzić ile dobrego możemy zdziałać wspólnie! Odpowiemy na każde zgłoszenie w ciągu 48h – 72h (za wyjątkiem weekendów i dni wolnych 😉)S

string(0) ""