fbpx

Menadżer ds. Eksportu

OneDayMore Sp. z o.o. Sp. k.

Idąc za słowami Bethenny Frankel „Your diet is a bank account. Good food choices are good investments”, a dlaczego by nie wziąć tego cytatu o krok dalej?

Dobra dieta I dobra praca to forma inwestycji – dobre decyzje są równoznaczne z dobrymi inwestycjami.

Aplikując na stanowisko Menadżera ds. Eksportu w firmie OneMoreDay sp. z o.o. sp. k. zainwestujesz nie tylko w swoje zdrowie i pewną przyszłość, ale także pomożesz innym ludziom podejmować zdrowe decyzje dotyczące ich diety.

Pierwszym krokiem do podjęcia zdrowych decyzji jest sprawdzenie poniższych wymagań 😉

Jeżeli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów spożywczych (w tym szeroko pojętych produktów śniadaniowych),
  • Masz doświadczenie w sprzedaży eksportowej na rynkach niemieckich, francuskich i brytyjskich,
  • Znasz branżę FMCG i współpracujesz z sieciami nowoczesnymi działającymi na rynkach Europy Zachodniej i Europy Południowej
  • Masz wyższe wykształcenie pasujące do wymienionych kierunków: zarządzanie i marketing, stosunki międzynarodowe towaroznawstwo, technologie żywności i żywienia,
  • Mieszkasz w Poznaniu,
  • Nie masz problemu w prowadzeniu rozmów w języku angielskim i niemieckim,

To idealnie odnajdziesz się na tym stanowisku!

Decydujesz się na podjęcie tej pracy decydujesz się na takie obowiązki:

  • Rozwój bazy klientów na rynkach eksportowych,
    • Pozyskiwanie partnerów lokalnych,
    • Aktywne poszukiwanie klientów,
    • Identyfikacja rynkowa potencjalnych klientów,
  • Udział w negocjowaniu umów i ofert handlowych,
  • Rozwój sklepu internetowego dla rynków zagranicznych,
  • Współudział w tworzeniu kampanii rekrutacyjnych,
  • Udział w wydarzeniach branżowych zarówno jako uczestnik, jak i jako wystawca.

Zobacz jaki jest ROI z tej inwestycji:

  • Pewność zatrudnienia związaną z umową o pracę i podstawą wynagrodzenia,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego,
  • Swobodną atmosferę w firmie i spotkania integracyjne,
  • Zniżki na firmowe, zdrowe, produkty,
  • Darmowe śniadania – żeby sprzedawać produkt, musisz go dobrze poznać 😉

Jeżeli czujesz, że jest to praca stworzona dla Ciebie, dołączyć do naszego zespołu oraz rozwijać z nami rynek to nie czekaj i wyślij swoje CV.

 Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojej aplikacji (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/5cQmFpRepM4"