fbpx

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Higma Service Sp. z o. o.

Pomoc w wyborze odpowiednich artykułów spełniających indywidualne potrzeby stanowi wyzwanie w rozumieniu klienta. Kompleksowa znajomość produktów, ich umiejętna personalizacja, jak i prezentacja powinna zaowocować długotrwałą oraz trwałą współpracą z klientem – a przynajmniej na to liczymy. Wraz z firmą Higma Service Sp. z o. o., która otrzymała pod koniec 2020 roku tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki”, poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnych Kierowników Sprzedaży na terenach województw mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Naszym produktem są rozwiązania w zakresie utrzymania czystości i potrzebujemy właśnie Ciebie, abyś pomógł nam skutecznie nawiązywać bezpośrednie relacje z klientami.

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko, chcesz mieć ciekawą pracę i nawiązywać relacje z klientami, a przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Na tym odpowiedzialnym, pełnym rozwoju i swobody stanowisku zadania są następujące:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozbudowa sieci sprzedaży
  • Nawiązywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Badanie potrzeb klienta
  • Dopasowywanie produktu szytego na miarę do potrzeb klienta
  • Atrakcyjne przedstawianie ofert sprzedażowych dla klientów
  • Działania pozwalające na najlepsze zrozumienie specyfiki procesu przez klienta

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Minimum roczne doświadczenie sprzedażowe w kanale B2B
  • Umiejętność obsługi programów pakietu Office
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Duży poziom zaangażowania oraz inicjatywy w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Doświadczenie w planowaniu i raportowaniu pracy
  • Posiadanie postawy sprzedażowej nastawionej na dobieranie rozwiązań szytych na miarę
  • Dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Bardzo korzystne wynagrodzenie stałe plus premie – regulaminowa oraz zadaniowa
  • Umowę o pracę
  • Samochód, komputer i telefon służbowy, również do użytku prywatnego
  • Karta premium zasilana benefitami od naszych największych dostawców
  • Ubezpieczenie grupowe i zdrowotne opłacane przez pracodawcę

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek medyczny to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(0) ""