fbpx

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Bacca Sp. z o. o.

Poszczególne placówki zajmujące się sprzedażą usług, zarówno w branży finansowej, medycyny estetyczniej, jak również w optyce, potrzebują wszelkiego rodzaju wsparcia. W kwestii utrzymania klienta oraz zachowania miana solidnej marki na rynku rozłożenie ratalne określonej kwoty może okazać się zbawienną deską ratunku. Tu wkraczamy MY firma Bacca Sp. z o. o. i nasz produkt. Poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Regionalnych Kierowników Sprzedaży na terenie całej Polski. Nasz produkt usprawnia prace oraz zwiększa zyski dla naszych klientów i potrzebujemy właśnie Ciebie, abyś pomógł nam przekazać te dobre wieści do większej ilości klientów.

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko, chcesz mieć ciekawą pracę i pomagać klientom, a przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Na tym odpowiedzialnym, pełnym rozwoju i swobody stanowisku zadania są następujące:

  • Nawiązywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Badanie potrzeb klienta i jego dokładnej specyfikacji podczas rozmowy
  • Przedstawianie ofert sprzedażowych dla klientów
  • Budowanie zaufania do firmy i do produktu
  • Dopasowywanie produktu do potrzeb klienta
  • Działania pozwalające na najlepsze zrozumienie specyfiki procesu przez klienta

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Doświadczenie sprzedażowe i w obsłudze terenowej klienta
  • Posiadanie postawy sprzedażowej nastawionej na prezentacje i tłumaczenie oferty
  • Chęć rozwoju i pomagania klientom
  • Zdolność przeprowadzania uprzejmej i cierpliwej rozmowy telefonicznej
  • Duży poziom zaangażowania w kontakt z klientem
  • Umiejętność dopasowania stylu rozmowy do klienta

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Bardzo korzystne wynagrodzenie stałe plus prowizja od sprzedaży bez ograniczeń (bardzo przejrzysty wewnętrzny system punktowy)
  • Umowę B2B dla przedsiębiorczych
  • Ubezpieczenie grupowe i zdrowotne opłacane przez pracodawcę
  • Karta Benefit
  • Ryczałt na samochód i paliwo (sam wybierasz czym i jak chcesz jeździć
  • Komputer i telefon służbowy
  • Stałe godziny pracy bez odbywania spotkań popołudniami

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/rqd1e-vbPXQ"