fbpx

Senior Sales Manager

Regosteel Sp. z o. o.

Stal to wyjątkowo trwały i silny materiał, a sama branża stalowa odzwierciedla cechy materiału. Do pracy w tej branży potrzeba osób z silnym charakterem, ciekawym pomysłem na sprzedaż i trwałym dążeniem do celu. Jako rodzinna firma REGOSTEEL Sp. z o. o. zajmująca się dystrybucją stali specjalnych i półproduktów stalowych najwyższej jakości, poszukujemy osób na stanowisko Senior Sales Manager. Osoba, która dołączy do naszego zespołu pomoże nam w ekspansji na rynek Polski.

Jeśli to wszystko zainteresowało Cię na tyle, że już szukasz przycisku aplikuj – to czytaj dalej, bo naprawdę warto!

Na tym odpowiedzialnym i kluczowym stanowisku powierzymy Ci następujące zadania:

  • Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Pozyskiwanie klientów, a także tworzenie i utrzymywanie relacji z nimi nawiązanych
  • Wprowadzanie polityki cenowej
  • Budowanie i monitorowanie budżetu
  • Tworzenie i konsekwentne delegowanie celów sprzedażowych
  • Wprowadzanie kultury sprzedażowej

Aby do nas dołączyć musisz posiadać pewne niezbędne cechy, które ogromnie cenimy, takie jak:

  • Wykształcenie w kierunkach technicznych lub biznesowych
  • Doświadczenie co najmniej 5 letnie w sprzedaży
  • Doświadczenie wyniesione z branży stalowej lub szerzej pojętej branży surowcowej/towarowej
  • Przeszłe zarządzanie własnym zespołem sprzedażowym
  • Nastawienie na zdobywanie rynku i klientów
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (rosyjski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem)

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Oczywiście bardzo dobre wynagrodzenie rynkowe, a dodatkowo system premiowy zależny od wyników finansowych
  • Wszelkie narzędzia do pracy – telefon, komputer i samochód (również do użytku prywatnego) plus karta paliwowa
  • Bezpieczną umowę o pracę
  • Pełną możliwość pracy zdalnej z każdego zakątka Polski
  • Możliwość tworzenia swojego własnego zespołu
  • Praca w międzynarodowym zespole (huta w Austrii)
  • Wyspecjalizowanie z dziedziny stali specjalnej

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/rqd1e-vbPXQ"