fbpx

Specjalista ds. marketingu

Novacode

„Dobry marketing sprawia, że firma wygląda na bystrych gości.
Świetny marketing sprawia, że klient czuje się jak bystry gość”.

Joe Chernov

Novacode Sp. z o.o. to firma działająca w branży etykiet. To produkt masowy, a firma wyspecjalizowała się i bardzo polubiła m.in. rynek produktów kosmetycznych. Teraz chcą dalej rozwijać swoją działalność na tym rynku i pozyskiwać również klientów z wielu innych rynków i stąd pojawiła się potrzeba konkretnego wsparcia i kogoś, kto zbuduje i zadba o dobry marketing firmy, odpowiednią kreację i widoczność firmy m.in. w internecie.

Novacode to miejsce, w którym możesz wykazać się i bardzo rozwinąć swoje dotychczasowe doświadczenia i umiejętności. Firma jest bardzo otwarta na wszelkie pomysły i koncepcje. Będziesz miał do pomocy cały zespół grafików, który wesprze Cię w tworzeniu odpowiednich wizualizacji Twoich pomysłów. Brzmi ciekawie i interesująco? Przeczytaj koniecznie dalej, a finalnie – aplikuj 🙂

Przeczytaj

Specjalista ds. marketingu | Novacode

Zadania

Zobacz tylko, jakie konkretne zadania czekają na Ciebie jako człowieka od marketingu w Novacode Sp. z o.o.:

  • Opracowanie koncepcji nowego www firmy, na którym klient poczuje się jak naprawdę bystry gość
  • Opracowanie i realizacja strategii działań marketingowych w mediach społecznościowych
  • Współpraca z działem graficznym i wspólne przygotowywanie materiałów promocyjnych, ofertowych dla działu sprzedaży
  • Wsparcie działu sprzedaży w postaci prowadzenia kampanii leadowych (Facebook Ads, Google Ads)
  • Analiza danych statystycznych z ruchu na stronie, konwersji i innych danych i podejmowanie działań w kierunku optymalizacji wyników kampanii Adsowych, SEO

Ok, masz to. W takim razie czas na drugi element – co dostaniesz w zamian za swoją wiedzę i pracę:

  • 1

    Pensja podstawowa – gwarant Twojego comiesięcznego bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia

  • 2

    Umowę o pracę – jako dodatkowe bezpieczeństwo dla Ciebie

  • 3

    Pierwsza umowa o pracę jest od razu na 12 miesięcy

  • 4

    Ubezpieczenie grupowe dofinansowane przez firmę

  • 5

    Narzędzia do pracy – wiadomo (laptop, telefon, dwa monitory na biurku)

Wymagania

Został ostatni element: czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się na tym stanowisku:

  • Doświadczenie w działaniach marketingowych i współpracy z działem handlowym w firmie z branży przemysłowej/druku lub podobnej (nie musisz być ekspertem – ważne, żebyś miał dobrze opanowane podstawy i był kreatywny)
  • Jeśli nie masz tego doświadczenia to potrzebujesz ambicji i zawziętości, żeby nabyć tę wiedzę i uczyć się w praktyce
  • Musisz być samodzielny – dostaniesz duże zadanie i w zasadzie wolną rękę w sposobie realizacji tego zadania (będziesz podlegać bezpośrednio pod Panią Prezes)
  • Umiejętności z obszaru copywritingu – jeśli umiesz pisać co najmniej tak samo fajne teksty jak my 😂 to jesteś o kolejny krok bliżej
  • Kreatywność, zmysł estetyczny

Marketing jest 0:1 – nie działa lub działa i hula. To ogłoszenie też takie jest. Ostatecznie odrzucisz albo zaaplikujesz. Co zrobisz? Jeśli wygra bramka nr 2 to miej pewność: kontakt z bazy nastąpi w ciągu 24h – 72h od momentu otrzymania Twojego cv (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć).

string(0) ""