fbpx

Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Platinum Sol

Tworzenie sieci klientów to nie lada wyzwanie, lecz gdy nawiązuje się dobre relacje z silnymi podstawami to jest o ale przyjemniej i korzystniej. Wraz z firmą Platinum Sol poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. pozyskiwania klientów, która pomoże nam w poszerzaniu zasięgu naszej firmy. Jak widzisz rynek jest gotowy, a my czekamy na Ciebie żebyś pomógł nam w szerzeniu tej informacji, tworzeniu bazy klientów i dopilnowaniu, żeby region Wielkopolski rósł w siłę.

Wymagania

– Przede wszystkim masz ogromne chęci i zapał do pracy

– Jesteś kreatywną i pełną pomysłów osobą

– Kochasz rozmowy z różnymi i ciekawymi ludźmi

– Jesteś osobą swobodną w kontaktach z klientem i potrafisz odczytać potrzeby rozmówcy

– Nie boisz się wyzwań i budowania własnej sieci zaufanych i zadowolonych klientów

– Nie musisz mieć dużego doświadczenia – możesz być kelnerem, magazynierem, dostawcą pizzy, ważne abyś był zaangażowany w to co robisz

Benefity

– Pełne wynagrodzenie podstawowe jak i prowizja z Twoich kontraktów (oznacza to bezpieczeństwo jak i motywacje do rozwijania bez granic swoich relacji z siecią klientów)

– Służbowy telefon, tablet jak i auto – również do użytku prywatnego

– Umowę o pracę dla spokoju ducha

– Ogromnie elastyczny i dostosowany czas pracy

– Możliwość wzięcia pakietu Medicover, OK system i ubezpieczeń grupowych

– Praca w 10-letniej ogólnopolskiej i stabilnej firmie, zatrudniającej ponad 40 osób na stałych umowach

Zadania

Zadania na tym stanowisku są jasne jak słońce a są to:

– Pozyskiwanie informacji od klientów z poszczególnych miejsc w Wielkopolsce

– Rozwijanie swoich umiejętności i bycie na bieżąco z tematyką produktu z oferty

– Współpraca z działem call center i kierownikiem regionu

– Zgłębianie swojego regionu

– Nauka od innych z zespołu i rozwijanie z nimi sieci klienta

Napisz do nas i wyślij swoje CV. Przejrzymy Twoje kwalifikacje i rozpatrzymy kandydaturę, a odpowiedź otrzymasz od nas do 72h od otrzymania wiadomości z pominięciem dni wolnych od pracy. Dołącz do naszego zespołu i razem stwórzmy lepsze jutro.

string(28) "https://youtu.be/rqd1e-vbPXQ"