fbpx

Specjalista ds. Rekrutacji

IPF Group S.A.

Wyszukanie zaangażowanego kandydata na odpowiednie stanowisko to niemałe wyzwanie. Rynek pracy, odbudowujący się po pandemii, zaczyna odżywać oraz ma wiele do zaoferowania, zarówno ze strony pracodawcy, jak i chętnych do podjęcia się zatrudniania. Wraz z firmą IPF Group S.A. poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji, która swoim zapałem oraz aktywną postawą będzie działać poszukując ludzi szytych na miarę.

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko, chcesz mieć ciekawą pracę i rekrutować ludzi wśród rozbudowanej sieci rekrutrów, a przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Na tym elastycznym stanowisku zadania są następujące:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • Tworzenie ofert na konkretne stanowiska pracy
  • Stworzenie sieci kontaktów za pomocą portali społecznościowych
  • Dzwonienie do kandydatów oraz prezentowanie im warunków pracy
  • Nauka od innych z zespołu i rozwijanie z nimi sieci zaufanych klientów
  • Ważne, żebyś miał chęci i umiejętność szybkiego uczenia się

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Mile widziane doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku oraz w sprzedaży bezpośredniej lub call center
  • Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt oraz potrafi nawiązać relację
  • Swobodnie się wypowiadasz i jesteś bezpośredni w działaniach
  • Nie boisz się wyzwań i budowania własnej sieci zaufanych kandydatów
  • Posiadasz zapał do pracy i emanujesz pewnością siebie

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Bardzo korzystne wynagrodzenie stałe, premia miesięczna za wyrobienie minimalnego celu oraz premia roczna zależna od Twojego zaangażowania
  • Umowa o pracę
  • Własne biurko oraz wszelkie potrzebne narzędzia do pracy
  • Rozwój w firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Doświadczenie w branży HR
  • Tygodniowy okres wdrożeniowy, który spędzisz z doświadczonym rekrutrem on wszystkiego Cię nauczy

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać rynek w Polsce, Francji, Niemczech oraz Holandii, z to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu też chcemy odpocząć ;))

string(0) ""