fbpx

Specjalista ds. sprzedaży usług

Legal Liability Sp. z o. o.

Wiele firm na początku swojej drogi w świecie biznesowym napotyka problemy finansowe, spotyka to również przeciętne osoby, które czasami wpadają w niespodziewane tarapaty rachunkowe. Misją naszej firmy Legal Liability Sp. z o. o. jest pomoc takim przedsiębiorstwom i konsumentom w wyjściu z problemów i wsparcie ich w budowaniu ich firmy. Dlatego właśnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług, która pomoże nam nawiązać relacje z klientami, którzy potrzebują naszej pomocy. To właśnie TY możesz dołączyć do naszego zespołu i razem z nami wspierać innych.

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko, chcesz mieć ciekawą pracę i pomagać klientom, a przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Na tym odpowiedzialnym, pełnym rozwoju i swobody stanowisku zadania są następujące:

  • Pozyskiwanie sieci pośredników
  • Nawiązywanie długoterminowych relacji z pośrednikami finansowymi
  • Badanie potrzeb i możliwości
  • Przedstawianie ofert współpracy dla naszych klientów
  • Budowanie zaufania do firmy i do produktu
  • Działania pozwalające na najlepsze zrozumienie specyfiki procesu przez pośrednika
  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrego imienia naszej firmy

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Doświadczenie sprzedażowe i w negocjacjach z klientem
  • Umiejętność pozyskiwania kontaktów i budowania zaufania u sieci pośredników
  • Profesjonalne podejście do obsługi klienta
  • Posiadanie postawy sprzedażowej – nastawienie na prezentacje korzyści z podjęcia współpracy
  • Chęć rozwoju i pomagania klientom
  • Duży poziom zaangażowania w kontakt z pośrednikami
  • Chęć wejścia w ciekawy nowy rynek z kompleksową usługą prawną
  • Cierpliwość w kontaktach z klientami

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Bardzo korzystne wynagrodzenie stałe plus prowizja od sprzedaży bez ograniczeń, tak aby docenić Twoje zdolności sprzedażowe i relacje jakie nawiązujesz
  • Umowę o Prace lub B2B – całkowita dowolność wyboru kontraktu
  • Możliwość rozwoju na stanowisko kierownicze w dziale sprzedaży
  • Narzędzia do pracy – telefon, komputer i samochód – wszystko oczywiście do użytku prywatnego
  • Możliwość budowania pasywnego zarobku poprzez nawiązywanie relacji długoterminowych
  • Zbudowanie doświadczenia we wprowadzaniu nowej kompleksowej usługi na rynek

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))

string(28) "https://youtu.be/rqd1e-vbPXQ"