fbpx

Specjalista ds. zdobywania rynku wtrysku tworzyw sztucznych

InAutom

Jeśli rozejrzysz się po pokoju, to daję głowę że na pewno znajdziesz coś, co jest zrobione z tworzywa sztucznego, ale czy zastanawiałeś się jak powstają te przedmioty?

Wiele elementów jest tworzonych przy użyciu wtryskarek i innych urządzeń.

W InAutom zajmujemy się sprzedażą urządzeń, które są wykorzystywane w procesach tworzenia takich przedmiotów, mamy również własną wtryskownię, dzięki czemu znamy nasze urządzenia nie tylko od strony sprzedażowej, ale też od strony użytkowej.

Na rynku jest zapotrzebowanie, a my chcemy dotrzeć do większej liczby klientów – jeśli chcesz wspólnie z nami zdobywać rynek to czytaj dalej.

Potrzebujemy osoby, która:

– Potrafi nawiązywać relację i obsługiwać klienta biznesowego

– Wie i rozumie co powinna zrobić, żeby pozyskać klienta

– Umie dopasować się do rozmówcy

– Potrafi stawiać dobre pytania, które dobrze prowadzą rozmowę

– Umie i rozumie, że negocjacje to nie tylko udzielanie rabatów

– Potrafi prowadzić skuteczne rozmowy telefoniczne

– Ma doświadczenie handlowe

– Jest zorganizowana i samodzielna

-Jest gotowa przyjechać do Koronowa (pod Bydgoszczą) na ostatni etap rekrutacji

Zadania są proste:

– Realizacja celu sprzedażowego

– Pozyskiwanie nowych klientów

– Obsługa klientów, których już mamy

Nie musisz przejmować się jeśli chcesz spróbować sił w nowej branży – pokażemy Ci funkcjonowanie wtryskowni od kuchni – zarówno od strony obsługi jak i konserwacji.

Za każdą wykonaną pracę należy się wynagrodzenie u nas dostaniesz:

– Możliwość wyboru formy współpracy Umowa o pracę/ Kontrakt B2B

– Dobre wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji – zarobki naszych handlowców znacząco przewyższają średnią krajową

– Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy w tym auto służbowe również do użytku własnego.

Jeśli trafia do Ciebie to co jest napisane powyżej to wyślij do nas swoje CV – na każdą aplikację odpowiemy do 72 godzin z wyłączeniem dni wolnych od pracy.