fbpx

Terenowy Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Tworzenie sieci kontaktów to nie lada wyzwanie, lecz gdy ma się dobrze zbudowane relacje z klientem od fundamentów to jest to znacznie przyjemniejsze. Wraz z firmą Vosti (wyróżnienie tytułem Solidny Pracodawca 2020 r. i 2021 r.) poszukujemy osoby na stanowisko , która pomoże nam w poszerzaniu zasięgu naszej firmy, tworzeniu sieci kontaktów oraz promowaniu rozwiązań na miarę bardzo dynamicznie zmieniającego się rynku.

Jeśli zainteresowało Cię to stanowisko, chcesz mieć ciekawą pracę i pomagać poszerzać bazę klientów, a przy tym dobrze zarabiać to czytaj dalej i aplikuj!

Na tym pełnym rozwoju i swobody stanowisku zadania są następujące:

  • Samodzielne pozyskiwanie danych kontaktowych od potencjalnych klientów
  • Zgłębianie swojego regionu w celu zbudowania własnej sieci kontaktów
  • Rozwijanie swoich umiejętności i bycie na bieżąco z tematyką produktu z oferty
  • Współpraca z działem call center
  • Nauka od innych z zespołu i rozwijanie z nimi sieci klienta

Aby do nas dołączyć musisz spełniać kilka warunków:

  • Nie musisz mieć dużego doświadczenia możesz być kelnerem, kurierem, czy też magazynierem – ważne, żebyś miał umiejętność szybkiego uczenia się
  • Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt
  • Nie boisz się wyzwań i budowania własnej sieci zaufanych i zadowolonych klientów
  • Posiadasz zapał do pracy i promieniejesz pewnością siebie
  • Jesteś zafascynowany ludźmi i bezpośredni w działaniach

Jeśli chcesz wiedzieć co zyskasz dołączając do naszego zespołu to będzie to:

  • Bardzo korzystne wynagrodzenie stałe plus prowizja z Twoich kontaktów (oznacza to bezpieczeństwo jak i motywacje do rozwijania bez granic swoich relacji z siecią klientów)
  • Samochód i telefon (także do użytku prywatnego)
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (zależnie od Twoich potrzeb)
  • Dostęp do oddziałów, w których możesz pozyskać wszelkie potrzebne materiały
  • Świadomość bezpośredniego przyczynienia się do poprawy jakości klimatu
  • Dzień próbny w terenie, który spędzisz z doświadczonym ankieterem

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami rynek to wyślij do nas swoje CV. Odpowiemy w ciągu 48h 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z wyłączeniem weekendu też chcemy odpocząć ;))

string(0) ""